Home Live T’i

Live : t’i

“Ti je nje nënëse”/ Juli debat me Julian:Profesor ke genin

0
“Ti je nje nënëse”/ Juli debat me Julian:Profesor ke genin
Live video,nje,juli,debat, Channel Substantial Brother VIP Video ID BpWLG8o2Ckk Jangan lupa devour dan Fragment video ini untuk mendapatkan notifikasi terbaru dari kami Keyword : Substantial Brother VIP...

“Më mirë t’i prekim njerëzit tek mbathjet sesa…”, debat mes Heidit...

0
“Më mirë t’i prekim njerëzit tek mbathjet sesa…”, debat mes Heidit dhe Françeskës – BBV 3
Big Brother Albania VIP 3, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të tretë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me…