Home Live Sot

Live : sot

“Doje s*ks tresh sot në mëngjes?”/ Debat i agravuar mes Ilnisës...

0
“Doje s*ks tresh sot në mëngjes?”/ Debat i agravuar mes Ilnisës dhe Ledjonës: Ja nëna që… – BBV 3
Big Brother Albania VIP 3, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të tretë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me…