Home Live Plus

Live : plus

Ermal Panduri tregon se si filloi emisioni Debat Plus

0
Ermal Panduri tregon se si filloi emisioni Debat Plus
“Është emisioni më i shtrenjtë në Kosovë, ka njerëz me kualitet / Ermal Panduri tregon se si filloi emisioni Debat Plus ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook ? https://www.dukagjini.com/facebook Instagram ? https://www.dukagjini.com/instagram TikTok ? https://www.dukagjini.com/tiktok Website ? https://www.dukagjini.com/ ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga…

ERA ZGJEDHJE – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
ERA ZGJEDHJE  – Debat Plus me Ermal Pandurin
ERA ZGJEDHJE - Debat Plus me Ermal Pandurin Teutë Rrusta – PSD Lirim Mehmetaj – Analist Dibran Hoxha – Analist Astrit Gashi – Analist Ylli Hoxha – Analist #debatplus #rtvdukagjini

HIDHËRIMI AMERIKAN ME KURTIN – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
HIDHËRIMI AMERIKAN ME KURTIN – Debat Plus me Ermal Pandurin
HIDHËRIMI AMERIKAN ME KURTIN - Debat Plus me Ermal Pandurin Imer Mushkolaj – Analist Lirim Mehmetaj – Analist Visar Ymeri – Analist Astrit Gashi – Analist Dibran Hoxha – Analist #debatplus

Mehmetaj ngritet në këmbë në Debat Plus: Nexhmedin Spahiu nuk ka...

0
Mehmetaj ngritet në këmbë në Debat Plus: Nexhmedin Spahiu nuk ka doktoraturë, kjo është CV-ja e tij
Vazhdon përplasja edhe sonte, Lirim Mehmetaj ngritet në këmbë në Debat Plus: Nexhmedin Spahiu nuk ka doktoraturë, kjo është CV-ja e tij

GUXIMI PËR TA KUNDËRSHTUAR AMERIKËN – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
GUXIMI PËR TA KUNDËRSHTUAR AMERIKËN – Debat Plus me Ermal Pandurin
GUXIMI PËR TA KUNDËRSHTUAR AMERIKËN - Debat Plus me Ermal Pandurin Arbër Rexhaj – LVV Astrit Gashi – Analist Dibran Hoxha – Analist Dardan Gashi – Analist #debatplus #rtvdukagjini

Kegiatan Sanlat Ramadhan with Kelompok B1 TK IT Plus Al-Hikmah BBS...

0
Kegiatan Sanlat Ramadhan with Kelompok B1 TK IT Plus Al-Hikmah BBS Bogor (Membuat Kolase Masjid) ✨
Dwell video,kegiatan,sanlat,ramadhan, Channel Putri Salwa Syahirah Video ID tevR1a56EeA Jangan lupa cherish dan Share video ini untuk mendapatkan notifikasi terbaru dari kami Keyword : Putri Salwa Syahirah...

“ALEANCAT” KUNDËR KURTIT – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
“ALEANCAT” KUNDËR KURTIT – Debat Plus me Ermal Pandurin
“ALEANCAT” KUNDËR KURTIT - Debat Plus me Ermal Pandurin Shemsedin Dreshaj – AAK Pal Lekaj – AAK Dardan Gashi – Analist Ylli Hoxha – Analist Lirim Mehmetaj – Analist #debatplus #rtvdukagjini

Kegiatan Pondok Ramadhan SMP Plus Asy-Syukur di Hari TerakhirRabu, 27 Maret...

0
Kegiatan Pondok Ramadhan SMP Plus Asy-Syukur di Hari TerakhirRabu, 27 Maret 2024
Are residing video,kegiatan,pondok,ramadhan, Channel SMP Plus Asy-Syukur Video ID mih_gLzgEyk Jangan lupa like dan Portion video ini untuk mendapatkan notifikasi terbaru dari kami Key phrase : SMP...

La réponse cinglante de Poutine à Macron : “Les conséquences pour...

0
La réponse cinglante de Poutine à Macron : “Les conséquences pour les intrus seront plus tragiques”
Dimitri Pavlenko revient pendant deux heures, sans concession, sur tous les sujets qui font l'actualité. Aujourd'hui il revient sur les propos d'Emmanuel Macron sur le déploiement de troupes armées en Ukraine et la réponse de Vladimir Poutine. Vous voulez réagir ? Appelez-le 01.80.20.39.21 (numéro non surtaxé) ou rendez-vous sur les réseaux sociaux d’Europe 1 pour…

FRONTI I LIMAJT – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
FRONTI I LIMAJT  – Debat Plus me Ermal Pandurin
FRONTI I LIMAJT - Debat Plus me Ermal Pandurin Fatmir Limaj – Kryetar i Nismës Socialdemokrate #rtvdukagjini #debatplus

KOES PLUS KONSER #koesplus #koesbersaudara

0
KOES PLUS KONSER #koesplus #koesbersaudara
Mengenang dan melihat kembali masa yang telah berlalu ketika Koes Plus Bersaudara NOMO YON dan YOK Koeswoyo beserta KRU tiba di Stasiun Kereta Api disambut oleh panitia dan fans. KONSER KOES PLUS PALING MERIAH SEPANJANG SEJARAH

“JO NEGOCIATA, VETËVENDOSJE” NË BRUKSEL – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
“JO NEGOCIATA, VETËVENDOSJE” NË BRUKSEL – Debat Plus me Ermal Pandurin
“JO NEGOCIATA, VETËVENDOSJE” NË BRUKSEL - Debat Plus me Ermal Pandurin Astrit Gashi – Analist Dibran Hoxha – Analist Dardan Gashi – Analist Imer Mushkolaj – Analist Ylli Hoxha – Analist #debatplus

ASOCIACIONI, ZGJIDHJE APO ZGJEDHJE – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
ASOCIACIONI, ZGJIDHJE APO ZGJEDHJE – Debat Plus me Ermal Pandurin
ASOCIACIONI, ZGJIDHJE APO ZGJEDHJE - Debat Plus me Ermal Pandurin Imer Mushkolaj – Analist Ylli Hoxha – Analist Lirim Mehmetaj – Analist Astrit Gashi – Analist Dibran Hoxha – Analist #debatplus #rtvdukagjini

KONSER KOES PLUS Bersaudara #koesplus

0
KONSER KOES PLUS Bersaudara #koesplus
Mengenang dan melihat kembali masa yang telah berlalu ketika Koes Plus Bersaudara NOMO YON dan YOK Koeswoyo beserta KRU tiba di PURWOKERTO untuk mengadakan konser di GOR Satria. KONSER KOES PLUS PALING MERIAH

MES KOMBIT DHE FESË – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
MES KOMBIT DHE FESË  – Debat Plus me Ermal Pandurin
MES KOMBIT DHE FESË - Debat Plus me Ermal Pandurin Enes Goga – Kryeimam i KBI-së në Pejë #debatplus #rtvdukagjini

(PA)SIGURIA E KOSOVËS – Debat Plus me Ermal Pandurin.

0
(PA)SIGURIA E KOSOVËS – Debat Plus me Ermal Pandurin.
(PA)SIGURIA E KOSOVËS - Debat Plus me Ermal Pandurin Ejup Maqedonci – Ministër i Mbrojtjes #debatplus #tvdukagjini

“GOZHDIMI” AMERIKAN – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
“GOZHDIMI” AMERIKAN – Debat Plus me Ermal Pandurin
“Gozhdimi” Amerikan - Debat Plus me Ermal Pandurin Rashit Qalaj - PDK Hajdar Beqa - PDK Lirim Mehmetaj - Analist Ylli Hoxha - Analist Astrit Gashi - Analist #debatplus

MASAK BESAR SAYUR LODEH PLUS AYAM GORENG KHAS INDONESIA, SEMUANYA menyukai...

0
MASAK BESAR SAYUR LODEH PLUS AYAM GORENG KHAS INDONESIA, SEMUANYA menyukai dan juga NAMBAH!
#yennydichina #masakbesar #santanmurni #karasantan Halo teman - teman, selamat datang di YouTube channel saya : YENNY DI CHINA. Nama saya Yenny. Saya orang Indonesia dari Pontianak, Kalimantan Barat. Saya menikah dengan suami saya di China 5 tahun yang lalu dan kami memiliki 1 anak perempuan. Melalui YouTube Channel ini saya akan berbagi cerita kehidupan kami…

VENDIMET E “RËNDA” TË KURTIT – Debat Plus me Ermal Pandurin

0
VENDIMET E “RËNDA” TË KURTIT – Debat Plus me Ermal Pandurin
VENDIMET E “RËNDA” TË KURTIT - Debat Plus me Ermal Pandurin Ardian Gjini - Nënkryetar i AAK-së Imer Mushkolaj – Analist Ylli Hoxha – Analist Visar Ymeri – Analist Astrit Gashi – Analist #debatplus #rtvdukagjini