Home Live Jote

Live : jote

High News/ ‘E dashura jote ka flirtuar me mua’, Meritoni debat...

0
High News/ ‘E dashura jote ka flirtuar me mua’, Meritoni debat me Romeon
Një debat ka nisur mes Romeos dhe Meritonit ku ka kaluar dhe në ofendime. Meritoni I shprehet me zë të lart Romeos që e dashura jote Heidi ka filtruar me mua , dhe Romeo shpërthen kundrejt tij, Të të vi turp ti s’je shok… Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit…